شرکت پاسارگاد، طراح، سازنده و مجری رستوران کف شیشه‌ای

پنجشنبه, ۱۱ خرداد , ۱۴۰۲

سوالات متداول رستوران کف شیشه‌ای

خانه » سوالات متداول رستوران کف شیشه‌ای
کاربردهای شیشه فقط به عنوان سازه در پروژه‌های ساختمانی صرف مطرح نمی‌شود بلکه می‌توان انواع پلکان، پیاده رو، کف سازی و نرده را از شیشه ساخت.
برای ساخت کف پوش شیشه‌ای تقریبا همیشه از شیشه لمینت یا سکوریت استفاده می‌شود. شیشه سکوریت که به شیشه ایمنی نیز شهرت دارد، در زمان ساخت تحت حرارت بسیار بالا قرار می‌گیرد و سپس به طور ناگهانی سرد می‌شود. در نتیجه سطح شیشه به شدت فشرده شده و در برابر انواع فشارهای مکانیکی و شوک‌های حرارتی مقاوم است. حتی در صورت شکسته شدن، خرده‌هایش تیز نیستند و به اطراف پراکنده نمی‌شوند. شیشه‌های لمینت نیز سطح بالایی از ایمنی را برای افراد حاضر در محیط فراهم می‌کنند.
زیبایی، عایق بودن، مقاومت بالا، عبور نور، سهولت نظافت، تنوع در ابعاد، صرفه‌ی اقتصادی و غیره
رستوران شیشه‌ای کنسولی، رستوران شیشه‌ای دوقلو، رستوران شیشه‌ای طبقه‌ای.
یکی از جالب‌ترین سازه‌ها که زیبایی خاصی هم دارد، مربوط به رستوران کنسولی شیشه‌ای می‌باشد که در بالای برج و به صورت جانبی قرار می‌گیرد. منظور از کنسول آن است که سازه‌ای حالت تراس مانند و بدون برافراشتن ستون بنا شود و کف شیشه‌ای آن به همراه ویوی ابدی‌اش لذت و هیجان سرو غذا را چندین برابر کند. رستوران کنسولی شیشه‌ای هم می‌تواند به صورت مستقل ساخته شود و هم در بالاترین طبقه برج با طراحی و ظاهر خاص که حتی نمای آن نیز می‌تواند در جذب مشتری و توریست نقش بسزایی داشته باشد.
در رستوران شیشه‌ای دو قلو دو واحد رستوران کف شیشه‌ای به مساحت ۲۵۰ متر مربع به همراه روف گاردن وجود دارد که مجموعا ۱۰۰۰ مترمربع را ساپورت می‌کند و گنجایشی معادل ۵۰۰ نفر را دارد. در این پروژه دو آسانسور ۱۳ نفره به همراه یک یا دو دستگاه پلکان اضطراری تعبیه شده که میهمانان را جا به جا می‌کند. این نوع از رستوران‌های شیشه‌ای می‌تواند به واسطه‌ی پلی شیشه‌ای و مقاوم به هم متصل گردد و تجربه‌ای ناب و لحظاتی فراموش نشدنی را برای مردم رقم بزند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme