شرکت پاسارگاد، طراح، سازنده و مجری رستوران کف شیشه‌ای

سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲

سازه‌های شیشه‌ای

خانه » سازه‌های شیشه‌ای

شرکت پاسارگاد؛ طراح، سازنده و مجری سازه‌های شیشه‌ای

در زمینه‌ی راه‌اندازی انواع سازه‌های تفریحی و گردشگری، مردم به دنبال فضاهای جدید هستند و سرمایه گذاری در این زمینه به دلیل نو بودن آن، باعث رونق این کسب و کار می‌گردد.

با ورود شیشه به صنعت ساخت و ساز شاهد ایجاد تغییرات شگفت انگیزی در معماری و طراحی ساختمان‌ها شده‌ایم به گونه‌ای که می‌توان گفت سازه‌های شیشه‌ای امروزه با داشتن کاربرد بسیار در زمینه‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده از این سازه‌ها در هر مکانی امکان‌پذیر بوده و امروزه شاهد اجرای نماهای شیشه‌ای، اجرای پارتیشن‌های اداری و دکوراسیون داخلی شده‌ایم. استفاده از این متریال به گونه‌ای در ساخت و ساز رواج یافته که در سراسر جهان نیز با محبوبیت معماران و طراحان به بهره‌مندی از این نوع سازه‌ها در پروژه‌های عمرانی مواجه می‌باشیم.

رشد چشمگیر این متریال در ساخت و ساز نشان از کیفیت بی‌نظیر و ویژگی‌های محبوب آن می‌باشد.

دامنه‌ی استفاده از شیشه به عنوان عنصری مدرن، شفاف، زیبا و امن امروزه دیگر تنها محدود به نمای ساختمان‌ها و پنجره‌ها نیست و معماران تمایل به استفاده از آن در معماری داخلی و فضاهای درونی‌تر ساختمان نیز دارند. سازه‌های شیشه و فلز از مجاورت شیشه‌های مختلف با عناصر و یراق‌های فلزی شکل می‌گیرند و در اشکال مختلفی اجرا می‌شوند. مسلما ساخت پروژه‌های شیشه‌ای از پیچیدگی بالاتری نسبت به سازه‌های کلاسیک فلزی و بتنی برخوردار است که نیاز به محاسبات بسیار دقیق و کارشناسی شده دارد.

شرکت پاسارگاد قادر به طراحی، ساخت و اجرای هر گونه سازه توریستی و تفریحی شیشه‌ای می‌باشد و با آن می‌تواند انواع مدل‌های مختلف در این زمینه را اجرا نماید.


تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت آریا وب پاسارگاد شرق توس می باشد. ©
LemonTheme